Botník Vasagle Rool biely

Unikátny a žiadaný produkt Botník Vasagle Rool biely od populárnej značky SONGMICS môžete získať na našich stránkach teraz skutočne výhodne. Akčná cena už od 70 €
Cena: 70 €

Minimalistický botník Vasagle Rool není iba praktickým úložným priestorom na topánky, ale aj elegantným dizajnovým prvkom, ktorý spája estetiku a funkčnosť. Otvorená polícia rôznych veľkostí ponúka dostatok priestoru pre usporiadanie a prehľadné uloženie obuvi vo dne v noci.

Sedátko s pokrytím zo šedého textilu vytvára príjemné miesto k odpočinku pri obouvání bot. Jeho odnímateľný potah, pripevnený suchými zipmi, umožňuje jeho ľahké odstránenie a prípadne vypranie, čo zabezpečuje udržovanie čistoty a viery. Pohodlné sedenie na tejto lavici nie je len o praktičnosti, ale aj o pohodlí, ktoré oceníte každý deň.

Robustná konštrukcia dřevotřískové komody zaručuje maximálne statické zaťaženie až 150 kg, čo zvyšuje jej trvanlivosť a spoľahlivosť. Deset prihrádek poskytuje dostatok priestoru pre obuv a veľkosť skladovania až do obuvi 44.

Odnímateľné prepážky a nastaviteľná polícia poskytujú flexibilitu pri usporiadaní priestoru podľa vašich potrieb. Môžete odstrániť niektoré prepážky tak, aby ste mohli ľahko použiť aj vyššiu obuv.

To vše robí z tohto minimalistického botníku Rool nielen kúsok nábytku, ale aj štýlový doplnok, ktorý zútulní váš vstupný priestor a uľahčí vám každodenný rituál obouvání bota.

Špecifikácie produktu:

Minimalistický dizajn
Dostatek úložného priestoru
Otvorená polícia
Odnímateľné prepážky

Série: Vasagle, Dekor: Bez určení, Design: Moderný, Dveře: Otevřené, Hmotnost produktu: 19,5 kg, Materiál: Tkanina, Dřevotříska, Nosnost: , Počet párů bot: 10, Počet polic: 6, Počet zásuvek: 0, Povrchová úprava: Mat, Tvar: Obdélníkový, Typ: S lavicí, Policové, Typ ukotvení: Bez nožiček, Hloubka: 30 cm, Šířka: 104 cm, Výška: 48 cm

Ďalšie produkty z kategórie Regale

Ďalšie produkty od výrobcu SONGMICS


Top