Predsieňový vešiak Vasagle Monteo čierny

Obľúbený a akčný produkt Predsieňový vešiak Vasagle Monteo čierny pochádzajúce od značky SONGMICS ľahko zoženiete u nás práve skutočne výhodne! Teraz za akčnú cenu 32 €
Cena: 32 €

Hľadáte dokonalé riešenie pre úpravu vašej vstupnej haly? Predsieňový vešiak Monteo je navrhnutý tak, aby uľahčil organizáciu vášho oblečenia a doplnkov v predsieni, v novom sviežom kabáte!

Garderoba Monteo je vyrobená z kvalitných materiálov, ktoré zaručujú nielen jej dlhú životnosť, ale aj krásny a elegantný vzhľad. Výrazný dizajn sa skladá z vintage drevenej police umiestnenej nad robustným čiernom kovovom ráme. Vďaka tomu má predsieňový vešiak moderný vzhľad s jasnými prvkami starodávneho štýlu. Okrem toho ponúka vešiak dostatok miesta pre vaše obľúbené kabáty, bundy a šály, pretože má integrovanú vešiakovú tyč a množstvo háčikov, ktoré poskytujú ďalšie možnosti pre usporiadanie vášho oblečenia a doplnkov. Pritom však vaša garderóba zostane kompaktná a štýlová, čo ju robí ideálnym riešením aj pre menšie priestory.

S týmto predsieňovým vešiakom si môžete byť istí, že máte dokonalé riešenie pre vašu vstupnú halu, ktorá sa stane nielen praktickú a funkčnú, ale aj krásnu a štýlovú súčasť vášho domova.

Špecifikácie produktu:

Dostatok úložného priestoru
Praktická polica
Háčiky
Závesná tyč

Obsah balenia:

1x Nástenný vešiak
1x Príslušenstvo
1x Návod

Bezpečnostné pokyny:

Na inštaláciu je potrebný skrutkovač, vodováha, vŕtačka a kladivo.
Montáž produktu robte na pevnú stenu.
Ak ho chcete pripevniť na sadrokartón, najskôr si v železiarstve kúpte správne skrutky.

Série: Vasagle, Hmotnost: 3,8 kg, Materiál: Kov, Dřevo, Maximální statická nosnost na háček: 3 kg, Maximální statická nosnost police: 33 kg, Maximální statická nosnost věšákové tyče: 25 kg, Typ: Nástěnné, Zrcadlo: Bez zrcadla, Hloubka: 30 cm, Šířka: 80 cm, Výška: 27 cm

Ďalšie produkty z kategórie Predsieňové vešiaky

Ďalšie produkty od výrobcu SONGMICS


Top